Draugai

 
 

 
Naujienos
2020-01-31 Laidoje „Ryto allegro“ – „Istorijos skanėstai“

Audronė Meškauskaitė ir Inga Dagilė

LRT radijo laida „Ryto allegro“ toliau tęsia pokalbių ciklą su autoriais, kurių knygos išrinktos į Metų knygos rinkimų penketukus.

2020-01-31 Apie susitikimus su 2019 m. nominuotais vaikų ir paauglių knygų autoriais


Pastaraisiais mėnesiais Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Vaikų ir jaunimo literatūros departamento skaityklai teko ypač dažnai virsti renginių erdve – nuo lapkričio joje vyko susitikimai su visais akcijos „Metų knygos rinkimai“ vaikų ir paauglių knygų kategorijose nominuotais autoriais, o jų buvo net 9!

2020-01-30 Susitikimas su rašytoja Daina Opolskaite

 


„Gera knyga – viena didžiausių gyvenimo brangenybių.“
S. Smailsas

 

2020-01-29 Linksmas susitikimas su rašytoju Tomu Dirgėla

 
Publicistė, rašytoja Gintarė Adomaitytė yra pasakiusi: „Kalbėtis apie knygas lygiai toks pat džiaugsmas, kaip ir skaityti.“ Todėl sausio 28 dienos popietę Dusetų K. Būgos viešojoje bibliotekoje apie knygas su jaunaisiais skaitytojais kalbėjosi vienas populiariausių vaikų rašytojų – Tomas Dirgėla.

2020-01-27 „Kultūros dienoje“ – pokalbis su Daina OpolskaiteSausio 24 d. LRT televizijos laidoje „Kultūros diena“ viešėjo rašytoja Daina Opolskaitė, kurios knyga „Dienų piramidės“ išrinkta į knygų suaugusiesiems penketuką.

2020-01-27 Pokalbis su rašytoju Vidu Morkūnu laidoje „Ryto allegro“LRT radijo laidoje „Ryto allegro“ tęsiamas pokalbių ciklas su autoriais, kurių knygos išrinktos į Metų knygos rinkimų penketukus.

 
<- Atgal 1 2 3  
Naujienų archyvas
Organizatoriai


 
 

 


 

 
 
© 2008-ieji - Skaitymo metai. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.