Draugai

 
 

 
Naujienos
2019-11-25 „Kultūros savaitėje“ – pokalbis su Virginija Kulvinskaite


 
LRT radijo laidoje „Kultūros savaitė“ praėjusį šeštadienį, lapkričio 23 d., buvo plačiau pristatytas Virginijos Kulvinskaitės romanas „Kai aš buvau malalietka“.

2019-11-25 „Kultūros dienoje“ – pokalbis su Kotryna ZyleLRT televizijos laidoje „Kultūros diena“ tęsiamos pažintys su Metų knygos rinkimuose dalyvaujančiomis knygomis ir jų autoriais.

2019-11-22 Laidoje „Ryto allegro“ – pokalbis su vaikų knygų autoriaisLRT radijo laidoje „Ryto allegro“ tęsiamas pažinčių ciklas su Metų knygos rinkimuose dalyvaujančių kūrinių autoriais.

2019-11-18 „Kultūros savaitėje“ pristatyta Jurgos Tumasonytės knyga „Undinės“LRT radijo laidoje „Kultūros savaitė“ tęsiamos pažintys su Metų knygos rinkimuose dalyvaujančiomis knygomis ir jų autoriais.

2019-11-18 „Kultūros dienoje“ – pokalbis su Giedre KazlauskaiteLapkričio 15 d. LRT televizijos laidoje „Kultūros diena“ viešėjo rašytoja Giedrė Kazlauskaitė. Jos knyga „Gintaro kambarys“ (Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla) išrinkta į poezijos knygų penketuką.

2019-11-18 „Ryto allegro“ pristatyta Vaivos Grainytės knyga „Gorilos archyvai“

Vaiva Grainytė. Arūno Sartanavičiaus nuotr.

LRT radijo laidos „Ryto allegro“ rengėjai kiekvieną penktadienį kviečia susipažinti su knygų penketukų, iš kurių skaitytojai renka Metų knygas, autoriais ir jų knygomis.

2019-11-14 Vytautas Kaziela: „Rašymą priėmiau kaip savo kuklią misiją“„Rašymą priėmiau kaip savo kuklią misiją“, – sako uteniškis vyresniosios kartos poetas Vytautas Kaziela, kurio knyga „Alyvmedžiai“ yra įtraukta į 2019 metų penkių geriausių lietuvių poezijos knygų sąrašą.

2019-11-13 Neringa Butnoriūtė. „Metų knygos rinkimai“: ko apie save nepasakys kritika

Vygaudo Juozaičio nuotr.
Rugsėjo pabaigoje paskelbti „Metų knygų rinkimų“ penketukai net ir daugeliui lietuvių literatūrai abejingų žmonių atskleidė, kad šis konkursas yra šis tas daugiau nei paprasta skaitymo skatinimo akcija, finišuojanti Vilniaus knygų mugėje.

2019-11-12 Rašytoja Jurga Tumasonytė: „Vandenys vis dar mane veikia stipriai“

Nuotr. Vygaudo Juozaičio


Rašytoją Jurgą Tumasonytę kalbina žurnalistė Gintarė Adomaitytė.

2019-11-12 Nuteistosios skatinamos dalyvauti akcijoje „Metų knygos rinkimai 2019“Lietuvoje jau tradicine tapusi akcija „Metų knygos rinkimai“ neaplenkia ir Panevėžio pataisos namų.

 
<- Atgal 1 2 3 Pirmyn -> 
Naujienų archyvas
Organizatoriai


 
 

 


 

 
 
© 2008-ieji - Skaitymo metai. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.