Draugai

 
 

 
Archyvas
  2019   
Sausis Vasaris Kovas
Balandis Gegužė Birželis
Liepa Rugpjūtis Rugsėjis
Spalis Lapkritis Gruodis
 
2019-11-18  „Kultūros savaitėje“ pristatyta Jurgos Tumasonytės knyga „Undinės“LRT radijo laidoje „Kultūros savaitė“ tęsiamos pažintys su Metų knygos rinkimuose dalyvaujančiomis knygomis ir jų autoriais.

2019-11-18  „Kultūros dienoje“ – pokalbis su Giedre KazlauskaiteLapkričio 15 d. LRT televizijos laidoje „Kultūros diena“ viešėjo rašytoja Giedrė Kazlauskaitė. Jos knyga „Gintaro kambarys“ (Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla) išrinkta į poezijos knygų penketuką.

2019-11-18  „Ryto allegro“ pristatyta Vaivos Grainytės knyga „Gorilos archyvai“

Vaiva Grainytė. Arūno Sartanavičiaus nuotr.

LRT radijo laidos „Ryto allegro“ rengėjai kiekvieną penktadienį kviečia susipažinti su knygų penketukų, iš kurių skaitytojai renka Metų knygas, autoriais ir jų knygomis.

2019-11-14  Vytautas Kaziela: „Rašymą priėmiau kaip savo kuklią misiją“„Rašymą priėmiau kaip savo kuklią misiją“, – sako uteniškis vyresniosios kartos poetas Vytautas Kaziela, kurio knyga „Alyvmedžiai“ yra įtraukta į 2019 metų penkių geriausių lietuvių poezijos knygų sąrašą.

2019-11-13  Neringa Butnoriūtė. „Metų knygos rinkimai“: ko apie save nepasakys kritika

Vygaudo Juozaičio nuotr.
Rugsėjo pabaigoje paskelbti „Metų knygų rinkimų“ penketukai net ir daugeliui lietuvių literatūrai abejingų žmonių atskleidė, kad šis konkursas yra šis tas daugiau nei paprasta skaitymo skatinimo akcija, finišuojanti Vilniaus knygų mugėje.

2019-11-12  Rašytoja Jurga Tumasonytė: „Vandenys vis dar mane veikia stipriai“

Nuotr. Vygaudo Juozaičio


Rašytoją Jurgą Tumasonytę kalbina žurnalistė Gintarė Adomaitytė.

2019-11-12  Nuteistosios skatinamos dalyvauti akcijoje „Metų knygos rinkimai 2019“Lietuvoje jau tradicine tapusi akcija „Metų knygos rinkimai“ neaplenkia ir Panevėžio pataisos namų.

2019-11-11  „Kultūros dienoje“ – pokalbis su Alvydu ŠlepikuLapkričio 8 d. LRT laidoje „Kultūros diena“ viešėjo rašytojas, eilėraščių knygos mano „Mano tėvas žūsta“ autorius Alvydas Šlepikas.

2019-11-11  „Ryto allegro“ pristatytas Virginijos Kulvinskaitės romanas „Kai aš buvau malalietka“LRT radijo laidoje „Ryto allegro“ tęsiamos pažintys su autoriais, kurių knygos išrinktos į Metų knygos rinkimų penketukus.

2019-11-06  Daina Opolskaitė: „Svarbu lemtingu momentu neišduoti, neparduoti savęs“
Rašytoją Dainą Opolskaitę kalbina žurnalistė Gintarė Adomaitytė.

2019-11-04  „Metų knygos rinkimai“: lapkričio mėnesio susitikimai su geriausių vaikų knygų autoriais


Ar girdėjote, kad jau galite balsuoti už jums patikusias „Metų knygos rinkimuose“ dalyvaujančias lietuvių autorių knygas?

2019-11-04  „Metų knygos rinkimai“: susitikimas su geriausių poezijos knygų autoriaisRuduo – tinkamiausias sezonas poezijai. Šį kartą Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka kviečia Valstybingumo erdvėje susitikti su šiemet „Metų knygos rinkimuose“ nominuotų geriausių poezijos knygų autoriais.

2019-11-04  „Kultūros savaitėje“ pristatytas M. Gailiaus romanas „Oro“
LRT radijo laidoje „Kultūros savaitė“ pradeda pažintį su Metų knygos rinkimuose dalyvaujančiomis knygomis ir jų autoriais.

Organizatoriai


 
 

 


 

 
 
© 2008-ieji - Skaitymo metai. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.