Draugai

 
 

 
Nuteistosios skatinamos dalyvauti akcijoje „Metų knygos rinkimai 2019“
2019-11-12Lietuvoje jau tradicine tapusi akcija „Metų knygos rinkimai“ neaplenkia ir Panevėžio pataisos namų.


Įstaigoje veikiančio nuteistųjų Skaitytojų klubo narės bei aktyviausios knygos mylėtojos jau ketvirtus metus iš eilės kiekvieną rudenį aktyviai dalyvauja, skaito ir renka labiausiai patikusias lietuvių autorių knygas, pristatytas Metų knygos rinkimuose.

Kasmet įstaigą pasiekia akcijos organizatorių – Skaitymo ir kultūrinio raštingumo asociacijos, Lietuvos Respublikos kultūros ministerijos, Lietuvos nacionalinio radijo ir televizijos bei Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos – dovanotas knygos.

Šiais metais įstaigos bibliotekų fondus papildė suaugusiųjų prozos ir poezijos kategorijose nominuoti penketukai. Lapkričio 8 d. knygas nuteistosioms pristatė profesionali bibliotekininkė – Panevėžio miesto Šiaurinės bibliotekos vedėja Lina Dubauskienė, taip pradėdama pažintį su Metų knygos rinkimuose dalyvaujančiais kūriniais. Bibliotekininkė visoms susirinkusiosioms linkėjo skaityti knygas, nebijoti savo mintimis ir įspūdžiais pasidalyti su kitomis moterimis, kvietė atvykti į miesto Šiaurinėje bibliotekoje rengiamus knygų pristatymus.

Šiuo metu pataisos namuose veikiančiose dviejose bibliotekose jau galima skaityti ne tik dovanotas akcijos organizatorių knygas, bet ir kitose kategorijose nominuotas knygas, kurias paskolino Panevėžio miesto Šiaurinė biblioteka. Siekiant supažindinti kuo platesnę skaitytojų auditoriją su Metų knygos rinkimuose dalyvaujančiomis knygomis, numatoma nuteistosioms organizuoti išvykas į Panevėžio miesto Šiaurinę biblioteką, kur vyks susitikimai su knygų autoriais.

Panevėžio pataisos namai džiaugiasi galėdami prisidėti prie svarbių kultūros įvykių – prasmingos Metų knygos rinkimų akcijos, kuri ne tik skatina nuteistąjį siekti resocializacijos ir kviečia rinkti labiausiai patikusias lietuvių autorių knygas, bet ir motyvuoja domėtis knyga, skaitymo teikiamais džiaugsmais, įsitraukiant į skaitymo procesą, taip puoselėjant tautiškumą bei raštingumą.

Panevėžio pataisos namų informacija
 

 

 
Atgal   Spausdinti  
Organizatoriai


 
 

 


 

 
 
© 2008-ieji - Skaitymo metai. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.